Корзина
Нет отзывов, добавить

Правила повернення товару

Гарантія поширюється на всі товари нашого магазину, стандартна гарантія і право повернення 14 днів. Якщо на товар йде додаткова гарантія, то це вказано в картці самого товару.

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» Покупець може повернути Магазину куплений товар, якщо:

- куплений товар не був використаний, відсутні сліди використання (відколи, подряпини, потертості, всі захисні плівки збережені, документація на місці, не піддавалося змінам ПО (програмне забезпечення) і т. П.);

- цілісність упаковки не порушена, товар повністю укомплектований;

- на місці всі ярлики і бирки, заводське маркування збережена.

- не більш, ніж 14 (чотирнадцять) днів пройшло з того моменту, коли товар був придбаний, день покупки не береться до уваги (згідно з п.6 ст. 8 ЗУ "Про захист прав споживачів"). Якщо ж товар отримано Вами через кур'єрську службу або поштою, і він неналежної якості, то Ви маєте можливість обміняти його, але за умови, що пройшло не більше 21 (двадцяти одного) дня з моменту оплати і отримання.

Повернення грошей

Сума, сплачена за товар, повертається таким же способом, яким вона була внесена: готівкою, якщо покупка була оплачена готівкою або перерахуванням на розрахунковий рахунок, якщо оплата була проведена безготівковим способом.
Для повернення готівкових коштів, необхідно пред'явити:

  • касовий чек (якщо є)
  • паспорт