Корзина
Нет отзывов, добавить

З’єднання CAMLOCK

З’єднання CAMLOCK: принцип роботи та призначення

 

З’єднання – це необхідний процес для створення повноцінної великої системи, що покликана виконувати найрізноманітніші функції у різних сферах промисловості. Найбільш зручними та мобільними можна по праву вважати швидкороз’ємні з’єднання, за допомогою яких можна швидко зібрати та розібрати конструкцію. Одним з підвидів, що має своє особливе призначення, являється з’єднання типу камлок (CAMLOCK). Саме такі ми запрошуємо вас придбати у цій рубриці нашого онлайн-каталогу.

 

Купити з’єднання камлок у каталозі «Промрукав»

 

Цей тип з’єднання призначений насамперед для рукавів та шлангів, по яких передається дизельне пальне, бензин, масла та інші подібні субстанції. У основі лежить так званий кулачковий принцип функціонування, що дозволяє швидко безперешкодно поєднати два шланги у один та точно так само швидко їх роз’єднати.

З чого ж виготовляються такі типи з’єднань? З найрізноманітніших матеріалів, серед яких основними є метали, а також поліпропілен. Саме вони являються найнадійнішими та найміцнішими, а також можуть витримувати робочі температури до 100 градусів за Цельсієм. Окрім цього, у якості ущільнювача використовується якісна резина.

У нашому каталозі у вас буде можливість обрати та придбати з’єднання CAMLOCK типів А, В, С, DC, D, E, CF, BR, DP, DR, DA, AF та інші. Окрім цього, навіть якщо вам не вдалось знайти у нас потрібні вам деталі, ви завжди можете уточнити їх наявність у наших менеджерів за запитом.

Запрошуємо вас до відбору та замовлення найкращих з’єднань CAMLOCK у перевіреного постачальника!

 

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Производитель
 • 7
 • 5
Контакты
 • Телефон:
  +380442090237
  +380957382130
  +380672402783
 • Контактное лицо:
  Партнер
 • Адрес:
  04128, Шевченковский р-н, ул. Щербакова, дом 57А, кв. 25, Киев, Украина
 • Email:
  info.promrukav@gmail.com