Корзина
Нет отзывов, добавить

З’єднання TANKWAGEN (DIN 28450)

Де застосовують з’єднання TANKWAGEN: призначення та функції

 

Для чого слугують швидкороз’ємні з’єднання? Для швидкого безпечного поєднання кількох частин в одне ціле. Такими частинами можуть виступати як трубопроводи, так і шланги, а також промислові рукави. Кожен конкретний випадок потребує особливого типу з’єднання, щоб усе було максимально герметично та надійно. Одним з підвидів можна вважати з’єднання TANKWAGEN, які призначені для харчової, хімічної та нафтохімічної промисловості. Досить часто такі можна зустріти і на автозаправних станціях. Замовити подібні можна у нашому каталозі, зокрема у цій доволі обширній рубриці.

 

Купити з’єднання TANKWAGEN  у інтернет-магазині «Промрукав»

 

Основне призначення вищевказаного типу з’єднань – фіксація труб та шлангів для транспортування рідких речовин. Вироби виготовляються переважно з алюмінію, латуні, сталі, поліаміду та інших міцних матеріалів, що забезпечують максимальну надійність. Зазвичай такі з’єднання виробляються з діаметрами 50, 75 та 100 мм. Максимальна напруга – 16 бар.

З’єднання TANKWAGEN слугують для обладнання автоцистерн, а також цистерн з нафтопродуктами. Такий виріб дозволяє максимально безпечно перекачати масла, паливо та рідини з одного резервуару у інший.

Запрошуємо вас до огляду наших пропозицій, серед яких з’єднання TANKWAGEN DIN28450 з елементами MK, MB, VK, VB. Окрым цього, у нас можна замовити ущільнювачі та штуцери для шлангів.

Рекомендуємо замовляти якісні з’єднання лише у перевірених постачальників, одним з яких є компанія «Промрукав».

 

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Производитель
 • 1
Контакты
 • Телефон:
  +380442090237
  +380957382130
  +380672402783
 • Контактное лицо:
  Партнер
 • Адрес:
  04128, Шевченковский р-н, ул. Щербакова, дом 57А, кв. 25, Киев, Украина
 • Email:
  info.promrukav@gmail.com