Корзина
Нет отзывов, добавить

З’єднання STORZ

З’єднання STORZ для популярних галузей промисловості

 

З’єднання STORZ – достатньо популярний тип швидкороз’ємних з’єднань, який отримав широке застосування у харчовій промисловості, а також на пожежних станціях. По рукавах, які підлягають з’єднанню, зазвичай передають сипучі та інші речовини. І якщо ж ми говоримо зокрема про використання на пожежних станціях, то тут можна і не пояснювати, чому так важливий цей тип з’єднань та чому його якість має бути найкращою.

 

Купити з’єднання STORZ у онлайн-каталозі компанії «Промрукав»

 

Цьому типу з’єднань характерне просте використання та можливість за лічені хвилини створити рукав достатньої довжини. Для надання виробу міцності його виливають виключно з нержавіючої сталі, латуні та алюмінію. Конструкція являє собою дві деталі, які є абсолютно ідентичними. Це зроблено насамперед для полегшеного використання у екстремальних умовах.

Окрім цього, зверніть увагу, що для з’єднань додатково слід придбати ущільнювач, матеріал якого залежить від конкретної ситуації та від типу рукава. Більш детальну інформацію можна за запитом отримати у наших спеціалістів.

У нашому інтернет-магазині ви отримаєте можливість підібрати та замовити наступні види з’єднань STORZ: з внутрішньої різьбою, з зовнішньою різьбою, зі шланговим закінченням, редукційні, а також ключі та ущільнювачі. Якщо ж вам не вдалось знайти потрібного товару, відправте нам запит для уточнення залишків на складі.

З’єднання може виготовлятись з різними діаметрами: від 15 до 258 мм. Максимально допустимий тиск у рукаві – 16 бар.

Рекомендуємо замовити якісні та надійні з’єднання STORZ у онлайн-каталозі «Промрукав»!

 

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Контакты
 • Телефон:
  +380442090237
  +380957382130
  +380672402783
 • Контактное лицо:
  Партнер
 • Адрес:
  04128, Шевченковский р-н, ул. Щербакова, дом 57А, кв. 25, Киев, Украина
 • Email:
  info.promrukav@gmail.com