Корзина
Нет отзывов, добавить

З’єднання GUILLEMIN

З’єднання GUILLEMIN для промисловості

 

З’єднання GUILLEMIN – один з видів якісних швидкороз’ємних з’єднань, що покликані виконувати важливі задачі в бізнесі і промисловості. З їх допомогою можна поєднати рукави і шланги для передачі рідин і сипучих речовин, у тому числі і води, гранульованих продуктів, хімічних речовин (агресивних та неагресивних). Необхідність придбання змусила нас виділити для цієї групи з’єднань окрему категорію, до огляду якої ми і запрошуємо вас прямо зараз.

 

Замовити з’єднання GUILLEMIN у каталозі «Промрукав»

 

З’єднання цього типу складаються з двох симетричних частин, які з легкістю формують одне ціле. Застосовуються такі вироби у сільськогосподарській, харчовій, хімічній та нафтопереробній промисловості. Серед найбільш популярних матеріалів, що використовуються для виробництва – поліпропілен, алюміній та нержавіюча сталь. Звертаємо вашу увагу, що у випадку роботи з агресивними хімічними речовинами рекомендується здійснювати з’єднання за допомогою деталей саме з нержавійки.

З’єднання виготовляються з різними діаметрами: від 50 до 100 мм. Перевагою такого виробу є так званий гладенький хвостик, який не пошкоджує рукав, а залишає його цілим навіть після застосування.

Наш онлайн-каталог представлений наступними варіантами з’єднань типу GUILLEMIN: з зовнішньою та внутрішньою різьбою, редукційний, а також зі шланговим закінченням. Окрім цього, у нас можна замовити заглушки для з’єднань.

Запрошуємо вам здійснити замовлення за більш ніж вигідними цінами.

 

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Производитель
 • 1
Контакты
 • Телефон:
  +380442090237
  +380957382130
  +380672402783
 • Контактное лицо:
  Партнер
 • Адрес:
  04128, Шевченковский р-н, ул. Щербакова, дом 57А, кв. 25, Киев, Украина
 • Email:
  info.promrukav@gmail.com