Корзина
Нет отзывов, добавить

З’єднання байонет GEKA

Популярні швидкороз’ємні з’єднання GEKA: призначення

 

Чому ж швидкороз’ємні з’єднання являються настільки популярними і розповсюдженими? Вся причина у тому, що вони значно полегшують звичні промислові процеси, дозволяючи всього за лічені хвилини з’єднати дві або більше частини рукавів та шлангів, по яких передаються найрізноманітніші речовини. Як відомо, швидкість та простота – один з головних критеріїв ведення успішного бізнесу. Одними з найбільш розповсюджених по використанню являються з’єднання типу GEKA.

 

Купити з’єднання GEKA у інтернет-магазині «Промрукав»

 

Для чого ж насправді використовують цей тип з’єднань? GEKA застосовуються для обладнання водяних та повітряних магістралей. Їх часто можна зустріти у будівельній сфері на штукатурних станціях, в комплекті превмотранспортних систем.

Зовні ці з’єднання нагадують ті, що використовуються у системах пожежогасіння. Їх конструкція передбачає дві однакові частини, які поєднуються між собою легким здавлюванням та поворотом в сторону. Не дивлячись на те, що вони можуть здатись достатньо крихкими, з’єднання GEKA є надзвичайно міцними та забезпечують максимальну герметичність. Окрім цього, у комплекті слід відразу придбати якісні ущільнювачі згідно з діаметром виробу.

З’єднання GEKA виробляться з латуні або ж з нержавіючої сталі, завдяки чому вони можуть роками перебувати у постійній експлуатації та не виходити з ладу. Тому можете бути спокійні, що таке придбання стане вашим надійним помічником на тривалий період.

Запрошуємо вас до огляду пропозицій та оформлення замовлення!

 

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Производитель
 • 1
Контакты
 • Телефон:
  +380442090237
  +380957382130
  +380672402783
 • Контактное лицо:
  Партнер
 • Адрес:
  04128, Шевченковский р-н, ул. Щербакова, дом 57А, кв. 25, Киев, Украина
 • Email:
  info.promrukav@gmail.com