Корзина
Нет отзывов, добавить

Карданні з’єднання PERROT

Карданне з’єднання PERROT для сільського господарства

 

З’єднання карданного типу широко застосовуються у будівельній сфері для подачі бетону і інших рідких речовин, у сільському господарстві, а також для зрошування полів. Ці товари було створено у Європі, де вони набули популярності та прийшли на вітчизняний ринок. Спочатку використовувались виключно у складі систем зрошування, після чого були вдосконалені для виконання інших необхідних задач. Замовити такі можна у нашому інтернет-магазині, розглянувши детально асортимент нашого каталогу.

 

Купити карданні з’єднання у онлайн-каталозі магазину «Промрукав»

 

Структура карданного з’єднання являє собою конструкцію з двох деталей. Перша – це приймаюча частина (мама), а інша – зі штуцером (тато). Одна вмикається у іншу для забезпечення герметичності. Такі системи широко використовуються у садівництві, сільському господарстві, будівництві для постачання будівельних рідин, в водопостачанні, у гірничодобувній промисловості, в хімічній промисловості та у нафтодобувній промисловості.

Серед переваг карданних з’єднань – простота підключення, швидкість з’єднання, широкий діапазон робочих температур, різні варіанти діаметрів, високий поріг робочого тиску, а також якісні матеріали, що надають виробам неймовірної надійності.

У нас можна придбати різноманітні типи карданних з’єднань, відправивши запит нашим спеціалістам. Ви отримаєте безкоштовну консультацію та допомогу у підборі правильного з’єднання. Нагадуємо вам, що на оптові замовлення діють приємні знижки.

Рекомендуємо переходити до розгляду асортименту та покупок!

 

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Контакты
 • Телефон:
  +380442090237
  +380957382130
  +380672402783
 • Контактное лицо:
  Партнер
 • Адрес:
  04128, Шевченковский р-н, ул. Щербакова, дом 57А, кв. 25, Киев, Украина
 • Email:
  info.promrukav@gmail.com