Корзина
Нет отзывов, добавить

Фланцеве з’єднання для рукавів

Що таке фланцеве з’єднання: призначення у побуті і промисловості

 

Зі всіх типів з’єднань, напевно, фланцеві являються найбільш знайомими для споживача. Вся справа у тому, що саме цей тип так часто, як ніякий інший, використовується для вирішення побутових задач. Навіть якщо ви не знаєте його назви, ми переконані, що стикатись з ним вам без всяких сумнівів доводилось хоч раз у житті. І якщо вас привів до нашого онлайн-каталогу пошук саме такого з’єднання, тоді ми щиро запрошуємо вас до цієї рубрики.

 

Купити фланцеві з’єднання за доступними цінами у каталозі «Промрукав»

 

У чому ж насправді призначення фланцевого з’єднання? Його основною функцією є поєднання гнучкої частини шлангу із трубопроводом. Здійснюється це через фланцеве закінчення, яке в результаті надає потрібної герметичності.

При необхідності фланцеві з’єднання можна відкріпити. Вони досить мобільні. Насправді герметичності можна досягти за допомогою спеціальних прокладок, які затискаються між фланцями за допомогою спеціальних шпильок та гайок.

Конструкція фланцю передбачає вварений патрубок, на який нанесені спеціальні насічки для надійної фіксації шлангу. Виріб виливається з міцного металу, який буде практично незнищенним тривалий термін. Тому не потрібно хвилюватись, що з’єднання роз герметизується чи пошкодиться найближчим часом.

У нашому каталозі можна обрати найпопулярніші види фланцевих з’єднань за вашим бажанням. Звертаємо вашу увагу, що асортимент цієї рубрики – це не всі товари, які є у наявності в «Промрукав». Повний перелік можна уточнити у наших менеджерів.

Ласкаво просимо в світ якісних з’єднань на сторінках нашого каталогу!

 

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Производитель
 • 1
Контакты
 • Телефон:
  +380442090237
  +380957382130
  +380672402783
 • Контактное лицо:
  Партнер
 • Адрес:
  04128, Шевченковский р-н, ул. Щербакова, дом 57А, кв. 25, Киев, Украина
 • Email:
  info.promrukav@gmail.com