Корзина
Нет отзывов, добавить

Хомути

Дешеві хомути для різних типів з’єднань

 

На сьогоднішній день без сумніву важко знайти когось, хто би не чув про таке поняття, як хомут, та його призначення. І це зовсім не дивно, адже хомути застосовуються практично скрізь: від побутової сфери до різноманітних галузей промисловості. Він має досить універсальне призначення, адже його основна функція – це фіксація та забезпечення максимальної герметизації. Звертаємо вашу увагу, що для різних типів з’єднань обирають інші хомути в залежності від поставлених задач.

 

Купити хомути для фіксування конструкцій у каталозі «Промрукав»

 

З чого з виготовляється хомут? Частіше за все це метал, але нерідко зустрічаються і різновиди з інших матеріалів. За допомогою хомутів можна скріпити шланги, патрубки, різноманітні жорсткі та гнучкі типи трубопроводів. Саме вони надають тієї необхідної герметичності, яка так важлива для передачі води, газу та інших рідин під тиском.

Зазвичай хомут являє собою зігнуту у формі кола металеву стрічку з замком або ж конструкцію з двох металевих деталей, які скріплені між собою. Зазначимо, що в процесі обрання хомутів не рекомендується обирати найдешевші варіанти. Вони досить швидко можуть вийти з ладу, при цьому пошкодивши обладнання.

Якщо ж ви все-таки шукаєте хороші хомути за помірною ціною, запрошуємо вас до нашого онлайн-каталогу. У нас ви зможете обрати наступні різновиди:

 

 • Підсилені гвинтові хомути.
 • Черв’ячні хомути.
 • Обойми скорлупчатого типу.
 • Хомути типу «Геркулес».

 

Ми гарантуємо вам, що обрані та замовлені у нас товари вирізняються найкращою якістю та надійністю. Ви зможете переконатись в цьому, здійснивши у нас покупку. Для обрання товару запрошуємо до розгляду асортименту цієї рубрики!

 

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Контакты
 • Телефон:
  +380442090237
  +380957382130
  +380672402783
 • Контактное лицо:
  Партнер
 • Адрес:
  04128, Шевченковский р-н, ул. Щербакова, дом 57А, кв. 25, Киев, Украина
 • Email:
  info.promrukav@gmail.com