Корзина
Нет отзывов, добавить

Металорукави

Надійні металорукави для вашого бізнесу

 

Металорукав являє собою гнучку металеву конструкцію у вигляді широкої труби гофрованого типу. Зазвичай конструкція додатково накривається захисним металевим шаром та армується для попередження механічних пошкоджень у ході експлуатації. Металорукави виконують дві основні функції. По-перше, вони призначені для транспортування рідких та газоподібних речовин. По-друге, таке пристосування може значно згладити деформовані трубопроводи. Саме тому металорукав набув такої широкої популярності у найрізноманітніших сферах бізнесу.

 

Купити металорукав в інтернет-магазині «Промрукав»

 

Діаметр металорукава може коливатись від 6 аж до 300 мм. Окрім цього, вражає діапазон допустимих робочих температур, який стартує від 270 градусів нижче нуля і сягає більше 600 градусів вище нуля.

Відомий факт, що під час роботи металорукави згинаються. Завдяки цьому конструкція не пошкоджується і є достатньо універсальною. Проте варто звернути увагу на той факт, що металорукав абсолютно не призначений для розтягування та стягування, а також екстремального скручування. Корпус металорукава покритий металевим плетінням, що надає йому ще більшої додаткової міцності, а також захисту під час роботи.

В нашому онлайн-каталозі ви зможете обрати та придбати різноманітні види металорукавів для реалізації комерційних задач. Якщо ж ви не побачили потрібної вам моделі – зверніться до нас з запитом. Ми неодмінно підберемо для вас саме те, що потрібно.

Запрошуємо вас до огляду категорії якісних та надійних металорукавів та оформлення замовлення!

 

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Производитель
 • 1
Контакты
 • Телефон:
  +380442090237
  +380957382130
  +380672402783
 • Контактное лицо:
  Партнер
 • Адрес:
  04128, Шевченковский р-н, ул. Щербакова, дом 57А, кв. 25, Киев, Украина
 • Email:
  info.promrukav@gmail.com